Önder Canbek

Müteahhitlik Hizmeti

Müteahhitlik Hizmeti

Yapı yapım sektöründe eğitim almış, okulunu okumuş ve bu işte oldukça tecrübeli olan kişi veya kurumların, bir anlaşma karşılığı, kullanıcıların evlerini devletin belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde imal eden kişilerin mesleğine verilen isimdir. Müteahhitlerin sorumlu olduğu işler, herhangi bir arazi veya boş arsaya yapı yapmaktır.

Genellikle müteahhitlerin anlaşmaları kat karşılığı binalar veya konutlar yapmaktır. Yani yapmış oldukları projeden yarı yarıya kat almaktadırlar.

Tecrübeli çalışanlarımız ile birlikte, bizimle iletişime geçtikten hemen sonra, sizlerle anlaşıp arazi veya arsanızı inceleyip, mühendis ve mimarlarimiz tarafından inşaat planlarını oluşturup, oluşturduğumuz planları önce size sizden onay aldıktan sonra belediyeye sunarak inşaat için gerekli ruhsatları alıp, kaba inşaatı başlatmaktayız. Tecrübeli kalfa ve ustalarımız tarafından kaba inşaatı 3 ay içerisinde bitirip, bina için gerekli elektrik, su ve doğalgaz tesisatları çekilmiş, duvar ve zemin kaplamaları tamamlanmış kapı, pencere montajı , dış cephe yalıtımı ve kaplamaları tamamlanmış, kullanıma hazır anahtar teslim yapmaktayız.

Kara Yolu Taşımacılığı